Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / ATAKO TAŞIMACILIK FİLOSUNA 3 ADET SEMİ-TREYLER KATTI

ATAKO TAŞIMACILIK FİLOSUNA 3 ADET SEMİ-TREYLER KATTI

ATAKO TAŞIMACILIK FİLOSUNA 3 ADET SEMİ-TREYLER KATTI28.01.2015
Atako Taşımacılık Denizcilik A.Ş. 3 adet Tırsan Yeni Nesil Maksima Extensive semi-treyleri Tırsan Adapazarı Fabrikası’nda düzenlenen törenle teslim aldı.  Teslimat törenine Atako Taşımacılık Denizcilik A.Ş. Satış Müdürü Naci Oktar, Operasyon Uzmanı Selçuk Yıldız ve DAF-Tırsan Otomotiv Satış Temsilcisi Orkun Demir katıldı.

K-FIX YÜK SABİTLEME SİSTEMİ BÜYÜK AVANTAJ GETİRİYOR

Atako Taşımacılık Denizcilik A.Ş. Satış Müdürü Naci Oktar teslimat töreninde yaptığı açıklamada, “Tırsan araçlarının şasisinin kataforez kaplama olması, araçları paslanmaya karşı 10 yıl boyunca garanti altına alıyor. Böylece,  araçların 2. el değeri yükselmektedir,  bu da bizim için büyük avantaj. Bunun yanı sıra araçta bulunan ve K-fix yük sabitleme sistemi sayesinde taşımalarımızı kolay ve güvenli yapabilmekteyiz. Ayrıca DAF-Tırsan’ın sahip olduğu geniş servis ağı ve uzman kadrosu ile vermiş olduğu hızlı hizmetler de oldukça memnuniyet verici” dedi.

ATAKO TAŞIMACILIK DENİZCİLİK A.Ş. HAKKINDA…

Merkezi Mersin olan, İstanbul ve İzmir de şubeleri bulunan Atako Taşımacılık Denizcilik A.Ş. yurtiçinde ve yurtdışında hava, deniz, kara taşımacılığının yanı sıra konteyner taşımacılığı alanlarında da müşterilerine lojistik hizmeti veriyor.

Kaynak:Yeşil Lojistikçiler
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr