Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / CEVA LOJİSTİK KOÇ ÜNİVERSİTESİ’NDEN İLK MEZUNLARINI VERDİ

CEVA LOJİSTİK KOÇ ÜNİVERSİTESİ’NDEN İLK MEZUNLARINI VERDİ

CEVA LOJİSTİK KOÇ ÜNİVERSİTESİ’NDEN İLK MEZUNLARINI VERDİ06.01.2015
CEVA Lojistik ile Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden Koç Üniversitesi’nin birlikte düzenlediği Liderlik Gelişim Akademisi ilk mezunlarını verdi.

Otomotiv, lastik, elektronik, teknoloji, endüstriyel mamuller, hızlı tüketim ürünleri, basın yayın gibi birçok farklı pazar ve sektöre hizmet sunan CEVA Lojistik’in kendi bünyesinde bulunan profesyonelleri geleceğin liderleri olarak yetiştirme hedefi doğrultusunda Koç Üniversitesi ile işbirliği yaparak düzenlemiş olduğu Liderlik Gelişim Akademisi programında, geleceğin liderleri olmaya aday 20 kişi, Koç Üniversitesi’nde düzenlenen mezuniyet töreninde projelerini sunarak sertifikalarını aldılar.

Sertifika töreninde bir konuşma yapan CEVA Lojistik Türkiye ve Balkanlar Genel Müdürü Fuat Adoran, insana yapılacak yatırımın büyüme ve sürdürülebilirlik için en önemli koşul olduğunu belirterek, bu programdan mezun olan bugünün genç yöneticileri ve yönetici adaylarının CEVA’nın geleceğinde kilit roller üstlenerek sektörde en üst sırada olma hedefimize büyük katkı sağlayacaklarına inandığını belirtti. Kendisinin de Koç Üniversitesi’nde MBA eğitimi yaptığını ve çalışırken yapılan bu eğitimin üniversite dönemine göre çok daha fazla şey öğrettiğini söyledi.

CEVA Balkanlar, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Nihan Usanmaz, 4.000 kişilik bir aile olan CEVA Türkiye’de özellikle gelecek vaat eden yetenekleri belirlediklerini, dünya çapında lojistik sektörü yöneticisi ve geleceğin liderleri olarak yetiştirmek üzere yoğun eğitimler verdiklerini belirtti.

Koç Üniversitesi Üst Düzey Eğitim Programları Yöneticisi Örpen İstanbullu’ da ilk eğitim döneminin çok başarılı geçtiğini söyledi.

Kaynak: Lojistik News
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr