Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / OMSAN, OYUNU DEĞİŞTİRENLER ÖDÜLÜ İLE ONURLANDIRILDI

OMSAN, OYUNU DEĞİŞTİRENLER ÖDÜLÜ İLE ONURLANDIRILDI

OMSAN, OYUNU DEĞİŞTİRENLER ÖDÜLÜ İLE ONURLANDIRILDI17.12.2014
OMSAN, dünya çapında en yenilikçi şirketleri belirleyen “Gamechangers Türkiye – Oyunu Değiştirenler Ödülleri” kapsamında, “Keşfet - Pazarını Değiştir” kategorisinde “Gamechanger – Oyunu Değiştiren” seçildi.

“Gamechangers – Oyunu Değiştirenler” ABD, Slovenya ve Arjantin’den sonra bu yıl ilk kez Türkiye’de gerçekleştirilen ödül töreni ile sahiplerini buldu. 3 - 4 Aralık 2014’te, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen 15. Pazarlama Zirvesi’nde Türkiye’de fark yaratan ve yenilikçi fikirlere imza atan şirketler “Gamechangers Türkiye – Oyunu Değiştirenler” ödülü ile onurlandırıldı. Finalistler, ünlü strateji ve düşünce adamı Peter Fisk’in liderliğinde bir jüri tarafından belirlendikten sonra, oyunu değiştiren firmalar halk oylaması sonucu seçildi.

OMSAN, toplam 10 kategoride verilen “Gamechangers Ödüllerinde”, “Keşfet - Pazarını Değiştir” kategorisinde yarıştı. “Arabam Tatilde” ve “Emniyetli ve Ekonomik Sürüş Simülatörü” gibi yenilikçi projeleri ile yeni bir pazar yaratarak finale kalan OMSAN, kendi kategorisinde en yüksek oyu alarak lojistik sektöründe “oyunu değiştiren”  şirket oldu.

Ödül töreninde bir konuşma yapan OMSAN Lojistik Genel Müdürü Osman KÜÇÜKERTAN, otomotiv lojistiğinde otomotiv firmalarına odaklanılan bir pazarda oyunun kurallarını değiştirerek nihai tüketicilerden oluşan yepyeni bir pazar yarattıklarını belirtti. KÜÇÜKERTAN, her yıl katlanarak büyüyen bu yeni pazar sayesinde OMSAN’ın hem gelirlerinin hem de ölçek ekonomisi nedeniyle süreç verimliliğinin arttığını sözlerine ekledi.

Kaynak: Trans Medya
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr