Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / EKOL, “TÜRKİYE’NİN EN BEĞENİLEN LOJİSTİK ŞİRKETİ” SEÇİLDİ

EKOL, “TÜRKİYE’NİN EN BEĞENİLEN LOJİSTİK ŞİRKETİ” SEÇİLDİ

EKOL, “TÜRKİYE’NİN EN BEĞENİLEN LOJİSTİK ŞİRKETİ” SEÇİLDİ  17.12.2014
Türkiye’nin ve Avrupa’nın öncü lojistik firması Ekol, Capital Dergisi’nin düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” 2014 araştırmasında lojistik sektörünün birincisi oldu.

Türkiye’nin köklü ve girişimci lojistik firması Ekol, Capital Dergisi tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” 2014 araştırmasında Kargo-Nakliye-Lojistik sektörünün birincisi oldu.

GFK Türkiye tarafından hazırlanan, Capital’in gelenekselleşen anketine bu yıl, 650 şirketten 1.620 orta ve üst düzey yönetici katıldı. Ankete katılan yöneticiler, cevap verirken kendi şirketleri haricinde tamamen tarafsız oy kullandılar.

İş dünyasının saygın araştırması “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri 2014’te; müşteri memnuniyeti, uluslararası pazarlara entegrasyon, hizmet ve ürün kalitesi, güvenilir şirket olma ve finansal sağlamlık kriterlerinin öne çıktığı belirtildi.

"Kaliteli, verimli ve sürdürülebilir hizmet politikamız sayesinde başarılı olduk"

Ekol Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Musul konuya ilişkin olarak; “Capital Dergisi’nin düzenlediği iş dünyasının prestijli organizasyonu “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında, lojistik dalında birinci sırada yer almış olmak bizler için bir gurur kaynağı. Türkiye’de göstermiş olduğumuz üstün performans, Avrupa’da en hızlı yayılan Türk lojistik şirketi unvanımızın yanı sıra kaliteli, verimli ve sürdürülebilir hizmet politikamız sayesinde bu başarıya layık görüldük. Müşteri memnuniyeti esasına dayalı hizmet kalitemizin, sektör nezdinde de doğru algılanıyor olması bizleri daha da motive ediyor.

Geçtiğimiz yıl 3. olduğumuz sıralamada bu yıl ilk sıraya yükselmemiz bunun açık bir göstergesi” şeklinde konuştu.

Kaynak: Ulaşım Online
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr