Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / EKOL, DENEYİMLERİNİ ULUSLARARASI ALANDA PAYLAŞACAK

EKOL, DENEYİMLERİNİ ULUSLARARASI ALANDA PAYLAŞACAK

EKOL, DENEYİMLERİNİ ULUSLARARASI ALANDA PAYLAŞACAK22.01.2014
Lojistik firması Ekol, Almanya’da gerçekleşecek lojistik sektörünün iki önemli fuarına katılacak.

Gerçekleştirdiği yatırımlar ile lojistik sektörüne yön veren Ekol, 21-22 Ocak’ta Köln’de düzenlenecek Railfreight Forum ve 4-5 Şubat’ta Frankfurt’ta gerçekleşecek Forum Automotive Logistics 2014 fuarlarına katılarak Almanya’da lojistik sektörüyle buluşacak. Ekol Lojistik yöneticileri gerçekleştirilecek fuarlar kapsamında deneyimlerini sektör temsilcileri ile paylaşacak.

21-22 Ocak tarihlerinde Köln’de bulunan Maritim Hotel’de yapılacak olan Railfreight Forum’da Ekol Grup Ülkeler Müdürü Frank Körber, Türkiye – Avrupa arası Intermodal taşımacılık konulu sunum yapacak. 2008 yılından bu yana Intermodal taşımacılığa yatırım yapan Ekol Lojistik’in yatırımlar çerçevesinde ulaştığı son durumu ortaya koyması açısından bu forum yüksek önem taşıyor. Ekol fuarda Avrupa Çevre Ödülü’ne uzanan Intermodal yolculuğunda etkin süreç planlaması ve sürdürülebilirlik konularında deneyimlerini paylaşacak. Bu kapsamda gelecek için çözümler, demiryolu ve lojistik, altyapı ve rekabet, demiryolu yatırımları gibi konular konuşulacak.

Ekol Lojistik, 4-5 Şubat’ta Forum, Messe Frankfurt’ta düzenlenecek Forum Automotive Logistics 2014’te 48-49 numaralı stantla yerini alacak. Büyüme hedefi olan sektörlerin başında gelen otomotivde sektör liderlerine hizmet veren Ekol Lojistik bu konudaki deneyimini potansiyel müşterilerle Forum Automotive Logistics 2014 sayesinde paylaşacak. Forum Automotive Logistics her yıl lojistik uzmanları, OEM (Orijinal Malzeme Üreticileri) tedarik zinciri yöneticileri, lojistik ve danışmanlık şirketlerinin otomotiv lojistiği uzmanları için düzenleniyor. Etkinliğin anahtar teması karmaşa ve voltalite yönetimi, maliyet azaltma, hızlı hareket eden piyasalar, otomatik tanımlama, ikincil piyasa gibi konuları kapsıyor.

Kaynak: Lojiport

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr