Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / UPSDEN ACİL SEVKİYATLAR İÇİN YENİ SERVİS

UPSDEN ACİL SEVKİYATLAR İÇİN YENİ SERVİS

UPSDEN ACİL SEVKİYATLAR İÇİN YENİ SERVİS20.01.2014
UPS Türkiye bugün, acil ve zamana duyarlı paletli gönderiler için yeni hızlı havayolu taşımacılık servisi UPS Worldwide Express FreightTM’i müşterilerinin hizmetine sunduğunu duyurdu. Bu yeni servis, UPS Worldwide ExpressTM portföyünün bir devamı olarak müşterilere ekspres paket ve ekspres kargo gönderimi arasında kusursuz bir deneyim sunuyor.

Müşteriler artık 70 kg’nin üzerindeki paletli ihracat gönderilerini UPS’in küresel hava taşımacılık ağı içerisinde, paket gönderimi kolaylığında, Türkiye’den dünya çapındaki 42 varış ülkesine ve bölgesine gönderebilecek. Yeni servis Avrupa’daki çoğu ülkeye ertesi iş günü içinde teslimat olanağı sağlıyor. Bunun yanı sıra, günü belirli, kapıdan kapıya hizmet sunan ve para iade garantili* bu servis sektörde var olan en hızlı taşıma sürelerinden birine sahip olma özelliğini de taşıyor.

UPS Worldwide Express Freight servisi, çevrimiçi takip dahil olmak üzere UPS’in Worldwide Express paket servisinin sahip olduğu birçok özelliği sunuyor. Buna ek olarak, ekspres kargo ve paket gönderilerini tek bir fatura altında birleştiriliyor.

UPS Türkiye Pazarlama Müdürü Teoman Ünal, “Küresel ticaret müşterilerimiz için hayati öneme sahip ve UPS Worldwide Express Freight, firmaların yeni pazarlara hızla ulaşmalarına, yeni iş fırsatları elde etmelerine ve rekabet güçlerini artırmalarına fırsat tanıyor. Müşterilerimiz UPS’in acil paket servisleriyle sağladığı hız, güvenilirlik ve görünürlüğe gereksinim duyuyor. Ekspres gönderiler için sunduğumuz özelliklerin aynısını paletli gönderiler için de sunuyor olacağız ve bu da özellikle endüstriyel üretim, otomotiv, ileri teknoloji ve perakendecilik alanlarında faaliyet gösteren firmalar için büyük değer yaratacak.” dedi.

Kaynak: Kamyonum

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr