Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / HAVACILIKTA KÖKLÜ DOSTLUK

HAVACILIKTA KÖKLÜ DOSTLUK

HAVACILIKTA KÖKLÜ DOSTLUK31.07.2013
Havacılığın iki önemli markası Condor Havayolları ile Çelebi Hava Servisi arasındaki işbirliği, 1 Temmuz 1993’ten bu yana kesintisiz ve başarılı bir şekilde yürütülüyor.

Condor Havayolları ile Çelebi Hava Servisi’nin büyük bir sinerjiyle yürüttüğü başarılı işbirliğinin 20’nci yılı, Antalya’da gerçekleştirilen bir buluşma ile kutlandı. Clup Arma’da düzenlenen kutlamaya, evsahibi olarak; Çelebi Havacılık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Can Çelebioğlu, Çelebi Havacılık Holding Yönetim Kurulu Üyesi, Uluslararası Havacılık ve Kamuyla İlişkiler Başkanı Samim Aydin, Çelebi Havacılık Holding Global Satış, Pazarlama Direktörü Gökhan Üçel, ÇHS Satış Pazarlama Ticaret Direktörü Eric Willems, Çelebi Havacılık Holding Global Satış pazarlama Başkan Yardımcısı Athina Kapeni ve ÇHS Antalya İstasyon Müdürü Battal Çoban katıldılar.

20’nci yıl kutlamasında; Condor Flug Dienst GMBH İcra Kurulu Üyesi, Genel Müdürü Uwe Balser, Condor Flug Dienst GMBH Yer Hizmetleri Başkan Yardımcısı,Christian Schmitt, Condor Flug Dienst GMBH Havalimanı İlişkileri ve Yer Hizmetleri Kontratları Ticari Direkörü Arne Kirchhoff, Condor Flug Dienst GMBH Türkiye Bölge Müdürü Özgül Atmaca ile Condor Flug Dienst GMBH Havalimanı İlişkileri ve Yer Hizmetleri Kontratları Ticari Direkörü Anneli Paul-Juergensen de misafir olarak yer aldılar.

Condor Havayolları ve Çelebi Grubu, işbirliğinden duyulan memnuniyet çerçevesinde 20’nci yıl anısına karşılıklı hediyelerin de verildiği kutlamada konuşan Can Çelebioğlu ve Samim Aydın; Condor yetkililerine, başarılı işbirlikteliklerinin yanısıra  gösterdikleri dostluk ve bağlılık için de ayrıca teşekkürlerini ilettiler.

Çelebi Hava Servisi Antalya istasyonunun performansının, Condor’un mevcut iş ortaklıkları ağında ilk 3 ‘te yer aldığını belirten Uwe Balser ise konuşmasında; “Çelebi Hava Servisi’nin ulaştığı hizmet seviyesini koruyarak geliştirilmesi, pek çok yer hizmeti şirketi için neredeyse imkansızdır” dedi. Çelebi Hava Servisi ile yakalanan işbirliği ve ekip ruhunun son derece tatmin edici olduğunun da altını çizen Uwe Balser, “Uçuşlar esnasında Condor Havayolları mürettebatı ve yolcuları, Çelebi ‘den alınan hizmet ve sunulan yaklaşımdan son derece büyük bir memnuniyet duyuyorlar” açıklamasında bulundu.

Kaynak:Kamyonum
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr