Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / ATLAS, LOJİSTİĞİN ‘EN’LERİNİ ARIYOR

ATLAS, LOJİSTİĞİN ‘EN’LERİNİ ARIYOR

ATLAS, LOJİSTİĞİN ‘EN’LERİNİ ARIYOR27.02.2013

T.C.Ulaştırma Bakanlığı’ndan aldığı faaliyet belgesi altında hizmet üreten taşımacılık, lojistik, kargo, kurye ve depolama şirketlerini kapsayan ATLAS Lojistik Ödülleri 12 ayrı kategoride dağıtılacak.


Mart ayında start alacak yarışmada birinci kademe aday belirleme, ikinci kademe ise belirlenen adayların oylanmasını içerecek.

4. kez düzenlenecek Lojistik Ödülleri, küçük ve orta ölçekli işletmelerin hak ettikleri şekilde ödüllendirilmelerine olanak sağlamayı hedefliyor.

T.C. Ulaştırma Bakanlığı’ndan aldığı faaliyet belgesi altında hizmet üreten taşımacılık, lojistik, kargo, kurye ve depolama şirketlerini kapsayan Atlas Lojistik Ödülleri 12 ayrı kategoride dağıtılıyor. Yarışmanın diğer kesimlerini oda, dernek, birlik üyeliklerine göre başvuru yapan taşımacılık ve lojistik şirketleri oluşturuyor. Lojistik Ödülleri başvuru esasına göre; sektörel dernekler ve yayınların temsilcilerinden oluşan bir jüri tarafından belirleniyor. Ayrıca lojistik alanında veya lojistiğe destek verecek şekilde geliştirilmiş ürünler ve gerçekleştirilmiş projeler, jüri tarafından değerlendirilerek, ödüle layık bulunanlar Jüri Özel Ödülü almaya hak kazanıyorlar.

Bu yıl, ‘yılın lojistik yöneticileri’, ‘lojistik tedarikçileri’, ‘depo yöneticileri’ ve ‘yılın Şoförü’nü içerecek şekilde kapsamı genişletilen lojistik Atlas’ları, iki kademeli bir sistem ile sahiplerini bulacak.

Yarışmaya başvurular www.lojistikodulleri.com sitesi üzerinden yapılacak.

Kaynak:Tasimacilar