Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / OMSAN, GRUPAJ OPERASYONLARINDAKİ GÜCÜNÜ ARTIRDI

OMSAN, GRUPAJ OPERASYONLARINDAKİ GÜCÜNÜ ARTIRDI

OMSAN, GRUPAJ OPERASYONLARINDAKİ GÜCÜNÜ ARTIRDI30.11.2012

OMSAN Lojistik, Uluslararası Grupaj Operasyonları kapsamında Türkiye-Almanya-Benelüks hattında Trend Logistik Gmbh ile işbirliği yaptı.

Lojistik sektörünün marka firması OMSAN Lojistik, hızlı ve güvenilir hizmet sunma amacıyla hız verdiği uluslararası grupaj hizmetlerinde daha etkin olmak amacıyla Almanya, Elmpt-Niederkrüchten’de yerleşik Trend Logistik ile anlaştı.

Almanya-Hollanda gümrüğüne 20 km mesafede bulunan 4200 m2’lik bir depoda hizmet verecek olan OMSAN Lojistik, düzenli seferlerle gerek ekspres gerekse tarifeli araçlarıyla en hızlı ve esnek taşıma organizasyonunu gerçekleştiriyor.

Butik grupaj hizmetiyle Almanya pazarında depolama, dağıtım, katma değerli hizmetler ve gümrükleme hizmeti sunan OMSAN, Almanya dışında Fransa, Bulgaristan, Benelüks, İspanya, İtalya, Portekiz, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Polonya ve Romanya’da güvenilir hizmet ağı ile hem ihracatta hem de ithalatta tarifeli seferler ile hizmet vermektedir.

OMSAN Lojistik’in 2012 yılında grupaj hizmetlerinde atılım yaptığını belirten OMSAN Lojistik Yurtdışı Grupaj Müdürü Ayşe Nur Esin, yurtdışında konusunda uzman ve güvenilir iş ortakları ile birlikte büyümeyi planladıklarını sözlerine ekledi.

Kaynak:Lojistik Hattı

 

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr