Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / HABERTÜRK GAZETESİ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK ÖZEL EKİ

HABERTÜRK GAZETESİ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK ÖZEL EKİ

HABERTÜRK GAZETESİ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK ÖZEL EKİ23.10.2012

UTİKAD-Habertürk Gazetesi işbirliği ile hazırlanan "TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK“ Özel Eki,  14 Kasım 2012 tarihinde Türkiye genelinde yayınlanacak.

Özel Ek, Habertürk Gazetesi boyutlarında, renkli ve ulusal bir yayın olarak Habertürk Gazetesi ile birlikte 318 bin tirajla 1.000.000 okuyucu kitlesine ulaşacak.

Bu Özel Ek’te, taşımacılık ve lojistik sektöründe yer alan şirketlerin ürün, marka, faaliyet ve hizmetleri tanıtılarak, sektördeki gelişme ve yenilikler, hedef kitle başta olmak üzere diğer ilgili kurum-kuruluş ve kamuoyuyla paylaşılacak.

UTİKAD bünyesinde yürütülen faaliyetlerin de yer alacağı söz konusu ekte, sektör ve sektör şirketlerini daha geniş kitlelerle aynı platformda bir araya getirmek, ürün ve marka bilinirliklerini artırmak ve sektörü, potansiyel tüketicileri ile buluşturmak amaçlanıyor.

UTİKAD katkısıyla hazırlanan bu Özel Ek’te, reklam vererek katılacak sektör şirketlerine geniş bir okur kitlesine sahip ulusal bir yayında, kendilerini ifade etme ve hizmetlerini anlatma olanağı sağlayacak haber bültenlerine yer verilecek.

Habertürk Gazetesi “TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK” Özel Eki’nde yer almak isteyebilecek üye firmalar aşağıda iletişim bilgileri verilen yetkiliyle iletişime geçebilir.

Gül Özkan Acar
Reklam Satış Yönetmeni
gozkan@htgazete.com.tr
(0212 ) 313 63 18