Anasayfa / Sektörel / Duyurular / Genel / UTİKAD ile T.C İstanbul Valiliği İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Yapılan "Okul-Sanayi İş Birliği İstanbul Modeli" Protokolü

UTİKAD ile T.C İstanbul Valiliği İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında Yapılan "Okul-Sanayi İş Birliği İstanbul Modeli" Protokolü

Sayı: 2019/470
Tarih: 18.07.2019
Sayın Üyemiz,
 
UTİKAD ile T.C. İstanbul Valiliği İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında "Okul-Sanayi İş Birliği İstanbul Modeli" protokolü imzalanmıştır.
 
İmza törenine İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Serkan Gür, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Eğitim Ar-Ge Koordinatörü Jülide Öztürk, UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener ve UTİKAD Sektörel İlişkiler Departmanı Uzmanı Gizem Aydın katılım göstermiştir.
 
İmzalanan protokol ile İstanbul ilinde mesleki ve teknik eğitim okullarının eğitsel, sosyal ve ekonomik gereksinimlerinin giderilmesi, sektörlerde ihtiyaç duyulan nitelikli iş gücünün Okul-Sanayi İş Birliği İstanbul Modeli ile en üst düzeyde sağlanması amaçlanmıştır.
 
İmzalanan protokolün her iki kuruma ve sektörümüze hayırlı olmasını diler, imza törenine ilişkin fotoğrafları ekte bilgilerinize sunarız.
 
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE
LOJİSTİK HİZMET ÜRETENLERİ DERNEĞİ


 

Cavit UĞUR
Genel Müdür
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr