Genel

UTİKAD Mesleki Eğitim Seminerlerine Toplu Katılım AvantajlarıUTİKAD Mesleki Eğitim Seminerlerine Toplu Katılım AvantajlarıSayı: 2019/082
Tarih: 06.02.2019
Sayın Üyemiz,
 
Derneğimiz tarafından iki ayda bir olacak şekilde Konşimento Eğitimi, Depo Yönetimi Eğitimi, Dış Ticaret Eğitimi, Lojistik İşletmeleri İçin Sigorta Eğitimi, Lojistik Sektöründe Etkin Satış ve Satış Teknikleri Eğitimi, Lojistik İşletmeleri İçin Maliyet Yönetimi Eğitimi ve Lojistik İşletmeleri İçin Gümrükleme Eğitimi'nden oluşan 7 adet eğitim düzenlenmektedir.
 
Düzenlenmekte olan eğitimlerimizin tümüne katılacaklar için toplu katılım avantajları sağlanacaktır:
 
Bir firmanın bir takvim yılı içerisinde 6 farklı eğitimin her birine aynı veya farklı katılımcılar göndermesi durumunda firma 7. eğitime ücretsiz katılımcı gönderme hakkına sahip olacaktır.
 
Bir takvim yılı içerisinde bir firmadan aynı kişinin tüm eğitimlere katılması durumunda o kişiye Türkiye'de sadece UTİKAD tarafından verilen FIATA Diploma Eğitimi Programı'nın kayıt ücretinde %10 indirim sağlanacaktır.

Sizde bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız Mesleki Eğitim Seminerleri hakkında detaylı bilgilere http://utikad.org.tr/MeslekiEgitim.aspx adresinden ulaşabilir, http://utikad.org.tr/EgitimTakvimi.aspx adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.
 
Bilgilerinize sunar, işlerinizde başarılar dileriz.

UTİKAD
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE
LOJİSTİK HİZMET ÜRETENLERİ DERNEĞİ


 

Cavit UĞUR
Genel Müdür
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme, E-5 Güney Yanyol Cd.
NEF22 Ataköy, B-Blok, Kat:7, D:142
Bakırköy 34156 İstanbul
+90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72