Anasayfa / Sektörel / Duyurular / Genel / Geleceğin Lojistiği Zirvesi

Geleceğin Lojistiği Zirvesi

Sayı: 2018/421
Tarih: 24.07.2018
Sayın Üyemiz,

UTİKAD, "Geleceğe nasıl uyum sağlarım? Geleceğin getireceği fırsatlar ve tehditler neler? Oyunda kalmaya nasıl devam ederim? e-Dünya'ya hazır mıyım?" gibi soruların yanıtlarına yeni bakış açısı kazandıracak Geleceğin Lojistiği Zirvesi'ni 19 Eylül 2018 Çarşamba günü Elite World Europe Otel'de düzenliyor.

Hızla gelişen teknoloji, önümüzde yeni ufuklar açmaya devam ediyor. e-Ticaret ile hayatımıza giren ve Endüstri 4.0 ile iş yapış şekillerimizde köklü değişiklikler yaratacak değişim süreci ile adım adım e-Dünya'ya doğru gidiyoruz. Peki bu yolculuk için ne kadar donanımlısınız? Endüstri 4.0, Sürdürülebilirlik, İklim Değişikliği, Blockchain, İnovasyon gibi kavramları hayatınıza ne kadar entegre edebildiniz? Firmanız ve siz, e-Dünya'nın bir parçası olmaya hazır mısınız?

Tedarik zinciri yönetenlerden üreticilere, ithalat ve ihracat firmalarından yazılım ve otomasyon firmalarına kadar birçok farklı sektörden temsilcinin bir arada olacağı Geleceğin Lojistiği Zirvesi'nde e-Dünya'da sektörleri bekleyen yeni iş modelleri ve iş yapış şekilleri değerlendirilecek.

Geleceğin Lojistiği Zirvesi'nde katılımcılar iki sıra dışı ana konuşmacı ile buluşacak. Fütürist-Ekonomist Ufuk Tarhan "Gelecek ile Gelenler" başlıklı konuşması ile profesyonel ve özel yaşamı belirleyecek gelecek senaryolarını anlatacak. Blockchain üzerine sıra dışı ve iddialı saptamaları ile dikkat çeken Tarhan, reel sektörler ve lojistik sektörünün geleceğine dair öngörülerini de katılımcılara sunacak.

Endüstri 4.0'ı Türkiye'ye anlatan kişi Ali Rıza Ersoy da özellikle profesyonel hayatlarda etkisi fazlasıyla hissedilmeye başlanan Endüstri 4.0'ın lojistiğe etkilerini katılımcılarla paylaşacak. ION Akademi Kurucusu Ali Rıza Ersoy "Değişimi Yakala: Endüstri 4.0" başlıklı konuşması ile sektörlere yön verecek eğilimleri ortaya koyacak.

Gün boyunca sürecek panellerde ise Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği (SÜT-D) Başkanı ve Akademisyen Prof. Dr. Filiz Karaosmanoğlu, Chainstep GmbH Kurucusu Frank Bolten, Grundig Akademi Genel Müdürü Dr. Kadri Bahşi, Bölgesel Çevre Merkezi (Rec) Türkiye Direktörü Rifat Ünal Sayman ve daha birçok yetkin isim katılımcılara geleceğin iş dünyasına ve lojistik sektörüne dair bilgiler aktaracak.

UTİKAD, siz değerli Üyelerine yeni bakış açıları sunmak, sizi profesyonel hayatınızda farklı senaryolara hazırlamak, gelecek planlarınıza dair önemli ipuçları paylaşmak için Geleceğin Lojistiği Zirvesi'ne davet ediyor.

Zirve hakkında detaylı bilgi ve sponsorluk imkanlarını içeren bilgilendirme sunumu ekte yer almaktadır. Zirve sitesine ise www.utikadzirve.org adresinden ulaşabilir, online olarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarından Zirve'yi takip edebilirsiniz.

Linkedin: utikadzirve Twitter: @UtikadZirve Instagram: utikadzirve Facebook: utikadzirve2018

Bu sıra dışı ve fark yaratacak zirveye sponsor olarak katkı sağlamak ve zirvede yer almak isteyen Üyelerimiz UTİKAD Kurumsal İletişim Müdürü Nilgün Tahmaz ile iletişime geçebilir.

İletişim Bilgileri:
E-Posta: nilgun.tahmaz@utikad.org.tr
Telefon: 0212 663 62 61 Dahili: 115

Siz de geleceğin lojistiğinde yerinizi şimdiden ayırtın.

UTİKAD
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE
LOJİSTİK HİZMET ÜRETENLERİ DERNEĞİ


 

Cavit UĞUR
Genel Müdür
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr