Anasayfa / Sektörel / Duyurular / Genel / UTİKAD Mesleki Eğitim Seminerlerine Toplu Katılım Avantajları

UTİKAD Mesleki Eğitim Seminerlerine Toplu Katılım Avantajları

Sayı: 2020/075
Tarih: 13.02.2020
Sayın Üyemiz,

Derneğimiz tarafından iki ayda bir olacak şekilde Konşimento Eğitimi, Depo Yönetimi Eğitimi, Dış Ticaret Eğitimi, Lojistik İşletmeleri İçin Sigorta Eğitimi, Lojistik Sektöründe Etkin Satış ve Satış Teknikleri Eğitimi, Lojistik İşletmeleri İçin Maliyet Yönetimi Eğitimi, Lojistik İşletmeleri İçin Gümrükleme Eğitimi, Lojistikte Sözleşme Hukuku Eğitimi ve Lojistikte Taşıma Hukuku Eğitimi'nden oluşan 9 adet eğitim düzenlenmektedir.

Düzenlenmekte olan eğitimlerimizin tümüne katılacaklar için toplu katılım avantajları sağlanacaktır:

  • Bir firmanın bir takvim yılı içerisinde 8 farklı eğitimin her birine aynı veya farklı katılımcılar göndermesi durumunda firma 9. eğitime ücretsiz katılımcı gönderme hakkına sahip olacaktır.
  • Bir takvim yılı içerisinde bir firmadan aynı kişinin tüm eğitimlere katılması durumunda o kişiye Türkiye'de sadece UTİKAD tarafından verilen FIATA Diploma Eğitimi Programı'nın kayıt ücretinde %10 indirim sağlanacaktır.
Sizde bu avantajlardan faydalanmak istiyorsanız Mesleki Eğitim Seminerleri hakkında detaylı bilgilere http://utikad.org.tr/MeslekiEgitim.aspx adresinden ulaşabilir, http://utikad.org.tr/EgitimTakvimi.aspx adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar, işlerinizde başarılar dileriz.
UTİKAD
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE
LOJİSTİK HİZMET ÜRETENLERİ DERNEĞİAlperen GÜLER
Genel Müdür
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr