Anasayfa / Sektörel / Duyurular / Genel / UTİKAD Lojistik Sektöründe Kadın Etki Anketi

UTİKAD Lojistik Sektöründe Kadın Etki Anketi

Sayı: 2023/323
Tarih: 07.06.2023
Sayın Üyemiz,

UTİKAD, lojistik sektöründe kadın istihdamının etkilerini ortaya koyacak "Lojistik Sektöründe Kadın Etki Raporu" için İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi iş birliğinde bir anket hazırlamıştır.

Anket verileri ile hazırlanacak Lojistik Sektöründe Kadın Etki Raporu; lojistik sektöründeki kadın çalışanların önündeki bariyerleri azaltmayı, kadınların çalışma şartlarını iyileştirmeyi, her kademeden kadın çalışanlar için eşitlikçi ve gelişime açık bir sektör ortamı oluşturmayı amaçlamaktadır.

Bunun yanı sıra Lojistik Sektöründe Kadın Etki Raporu ile amaçlanan hedefler arasında lojistik sektöründe çalışan kadınların ulusal ve uluslararası teşvik ve desteklerden yararlanmalarını sağlamak ve yönetim kademesinde kadın istihdamını artırarak karar verme süreçlerinde kadınların pozitif değerlerini ortaya koyabilecekleri şirket yapılarının sayısını artırmak yer almaktadır.

Lojistik Sektöründe Kadın Etki Raporu'nun sağlıklı ve verimli sonuçlar ortaya koyabilmesi için siz değerli üyelerimizin ve üye firma çalışanlarımızın 15.06.2023 tarihine kadar anketi doldurmaları büyük önem arz etmektedir.

Söz konusu anketi ekte bilgilerinize sunar, işlerinizde başarılar dileriz.

Lojistik Sektöründe Kadın Etki Anketi için Tıklayınız.

UTİKAD
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE
LOJİSTİK HİZMET ÜRETENLERİ DERNEĞİ
Alperen GÜLER
Genel Müdür
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr