Anasayfa / Sektörel / Duyurular / Genel / UTİKAD ve Yeni Nesil Medya Aracı Supply Chain Machine İş Birliği

UTİKAD ve Yeni Nesil Medya Aracı Supply Chain Machine İş Birliği

Sayı: 2023/xxx
Tarih: 04.07.2023
Sayın Üyemiz,

UTİKAD, taşımacılık ve lojistik sektörüne yönelik yeni nesil bir dijital medya platformu üzerinden hizmet sunan supplychainmachine.com ile iş birliği gerçekleştirmiştir.

Global nitelikte içeriğe ve üye profiline sahip olan supplychainmachine.com platformu, tedarik zincirini merkeze alan 7/24 video akışı, canlı çevrimiçi seminerler, hayat boyu öğrenme özelliği, birebir söyleşiler ve uzman videoları aracılığı ile firmaların yönetsel gelişimine katkıda bulunabilecek yeni nesil bir medya aracıdır.

Prof. Dr. Stefan Işkan supplychainmachine.com platformu üzerinden yayınladığı videolar aracılığı ile sektör profesyonellerinin global gelişmeleri farklı açılardan hızlı bir şekilde takip etmesini hedeflemektedir. supplychainmachine.com'da yayınlanan içerik otomotiv, kimya, elektronik, hava taşımacılığı, deniz taşımacılığı, karayolu taşımacılığı, satın alma, BT vb. endüstri alanlarındaki tedarik zinciri dünyasının tüm gelişmelerini yakından takip etmeye olanak sağlamaktadır. Dinamik ve kapsayıcı yeni nesil bir medya aracı olan platform, ayrıca iOS ve Android ile uyumludur.

Uluslararası üyeler için yıllık platform üyeliği 2.250 Euro olup platforma üye olmak isteyen UTİKAD Üyeleri %50 indirim ile yıllık toplam 1.250 Euro ayrıcalıklı ödeme fırsatından faydalanabilecektir. Şirket kurumsal hesabı üzerinden yapılacak üyeliklerden Türkiye'deki merkezde faaliyette bulunan tüm çalışanlar faydalanabilecektir.

Üyelikler www.supplychainmachine.com üzerinden gerçekleştirilmekte olup erken üyelik için UTİKAD üyelerine özel promosyon kodu TRUTSCNH3476 olarak belirtilmiştir.

Daha fazla bilgi için Uluslararası Genel Yayın Yönetmeni ve Uluslararası Satış-Pazarlama Ortağı Altınay Bekar (scm@altinaybekar.com) ile iletişime geçebilirsiniz.

Söz konusu iş birliğine yönelik bilgilendirme broşürünü ekte bilgilerinize sunar, işlerinizde başarılar dileriz.
UTİKAD
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE
LOJİSTİK HİZMET ÜRETENLERİ DERNEĞİAlperen GÜLER
Genel Müdür
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr