Anasayfa / Sektörel / Duyurular / Denizyolu / İzmir İş Günleri - Deniz Ticaretinde Fırsatlar ve Konteyner Taşımacılığı Semineri

İzmir İş Günleri - Deniz Ticaretinde Fırsatlar ve Konteyner Taşımacılığı Semineri

Sayı: 2020/541
Tarih: 27.08.2020
Sayın Üyemiz,
 
T.C. Ticaret Bakanlığı himayelerinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek 89. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) kapsamında 3 - 4 Eylül 2020 tarihlerinde "İzmir İş Günleri" seminerleri dijital ortamda düzenlenecektir.
 
UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener'in konuşmacı olarak katılacağı ve İzmir İş Günleri kapsamında düzenlenecek "Deniz Taşımacılığında Fırsatlar ve Konteyner Taşımacılığı" semineri 4 Eylül 2020 Cuma günü 15.15 - 16.30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
 
İMEAK DTO İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk'ün moderatörlüğünü yapacağı, Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Durmuş Ali Deveci'nin de konuşmacı olarak yer alacağı seminerde, Akdeniz ve Türkiye'de deniz taşımacılığı, konteyner taşımacılığının dünya ticaretine etkileri, küresel pandemi durumunun dünya, Akdeniz ve Türkiye'nin deniz taşımacılığına etkileri, pandemi döneminde konteyner taşımacılığı yapan firmalar arası birleşmeler, yeni rotalar ve trendler, konteyner taşımacılığı sektöründe dijitalleşme ve yatırımlar için beklenen destek ve teşvikler ile sektörde oyun kurucu ülke olmak için yapılması gerekenler ele alınacaktır.
 
"Deniz Taşımacılığında Fırsatlar ve Konteyner Taşımacılığı" seminerine dinleyici olarak katılmak isteyen üyelerimiz https://www.izmirisgunleri.com/deniz-tasimaciliginda-firsatlar-ve-konteynir-tasimaciligi-semineri adresinden ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirler.
 
Söz konusu etkinliğe ilişkin taslak programı ve seminerlere katılmak için kayıt adresini ekte bilgilerinize sunar, işlerinizde başarılar dileriz.

UTİKAD
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE
LOJİSTİK HİZMET ÜRETENLERİ DERNEĞİ


 

Cavit UĞUR
Genel Müdür
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr