UTİKAD İki Önemli Raporu Basın Mensupları ile Paylaştı

10.01.2020Sayın Basın Mensubu,

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD, 9 Ocak Perşembe günü basın mensupları ile bir araya geldi. InterContinental İstanbul Otel'de düzenlenen basın toplantısına UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener, Başkan Yardımcıları Turgut Erkeskin ve Cihan Yusufi, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayşem Ulusoy, Barış Dillioğlu, Berna Akyıldız, Cihan Özkal, Ekin Tırman, Nil Tunaşar, Serkan Eren, Genel Müdür Cavit Uğur ve UTİKAD İcra Ekibi katıldı.

Basın toplantısı kapsamında Türk Lojistik sektörüne dair gündem maddeleri UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener tarafından değerlendirilirken, sektöre yön verecek iki rapor da basına sunuldu. UTİKAD Sektörel İlişkiler Müdürü Alperen Güler tarafından hazırlanan UTİKAD Lojistik Sektörü Raporu 2019'un yanı sıra UTİKAD ve Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Okan Tuna ile ekibinin iş birliği ile hazırlanan Lojistik Eğilimler ve Beklentiler Araştırması basın mensuplarından büyük ilgi gördü.

Konuyla ilgili ayrıntılı basın bültenini, ilgili raporları ve görselleri ekte bilgilerinize ve değerlendirmenize sunarız.
Şenlikköy Mahallesi Saçı Sokak, No: 4 / F Florya 34153 Bakırköy İSTANBUL
+90 212 663 62 61
+90 212 663 62 72