Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / BALNAK’A LOJİSTİK KONFERANSI’NDAN ÖDÜL

BALNAK’A LOJİSTİK KONFERANSI’NDAN ÖDÜL

BALNAK’A LOJİSTİK KONFERANSI’NDAN ÖDÜL14.10.2011

Bu yıl 4.’sü düzenlenen Mersin Uluslararası Lojistik Konferansı kapsamında Kadri Şaman Lojistik Başarı Ödülleri ve Ulusal Lojistik Proje Yarışma Ödülü de sahiplerini buldu.

Kadri Şaman 4. Lojistik Başarı Ödülü kapsamında Ulusal Lojistik Başarı Ödülü’nü Balnak Lojistik aldı.

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası, Mersin Deniz Ticaret Odası, Mersin Lojistik Platformu, Lojistik Derneği-LODER işbirliğinde düzenlenen “Küresel Ekonomideki Dönüşüm ve Lojistik Sektörü” konulu IV. Uluslararası Lojistik Konferansı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Konferans kapsamında bu yıl 4. kez düzenlenen Kadri Şaman Lojistik Başarı ödülleri de sahiplerini buldu. Başarı Ödülü kapsamında Ulusal Lojistik Başarı Ödülü’ne Balnak layık görüldü. Balnak Lojistik adına Satış ve Pazarlama Müdürü Gurur Eralp, ödülünü Mersin Vali Yardımcısı Mehmet Çubuktar’ın elinden aldı.

Balnak Satış ve Pazarlama Müdürü Gurur Eralp yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Balnak olarak, bu ödülü almaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim. Lokomotif sektörlerden biri olan lojistik Türkiye’de son yıllarda hızlı bir biçimde gelişme gösteriyor. Türkiye, Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri ve Avrupa arasında bir aktarma merkezi. Bundan kaynaklanan avantajlı konumu ile lojistik üssü olma yolunda ilerliyor. Balnak olarak bizde üzerimize düşeni yapmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Bu ödül bizim için itici bir güç olacaktır.”

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr