Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / HİLAL TRANS FİLOSUNA 100 ADET F-MAX

HİLAL TRANS FİLOSUNA 100 ADET F-MAX

HİLAL TRANS FİLOSUNA 100 ADET F-MAX18.05.2022
Hilal Trans filosunu Ford Trucks F-MAX ile tam 100 adet genişletti. Şirket, bu sayede filosunda 127 adet Ford Trucks marka araca sahip oldu.
1992 yılında uluslararası karayolu taşımacılığı faaliyetlerinde bulunmak amacı ile kurulan Hilal Trans, kurulduğu günden bu yana sorumluluk bilinci ve mükemmeliyetçilik anlayışı ile Türkiye’nin yanı sıra Orta Avrupa, Baltık ve Balkan ülkeleri sahasında en iyi olma yolunda kendini sürekli geliştirerek hizmet vermektedir.
18 Mayıs 2022 tarihinde Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlenen araç teslimat töreninde Hilal Trans Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras ve Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören hazır bulundular.
Hoşgören: "Ford Trucks’a ve F-MAX’e duydukları güven için teşekkür ederiz"
Törende konuşan Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören, "Türkiye’nin en büyük dağıtım ağlarından birine sahip olan Hilal Trans’a 100 adet Uluslararası Yılın Kamyonu Ödüllü F-MAX teslim etmekten mutluyuz. Bizim için iş ortaklarımızla uzun dönemli iş birlikleri geliştirmek çok değerli. Ford Trucks olarak kalite odaklı yaklaşımımız ve ürünlerimizin toplam sahip olma maliyetinde yarattığı avantajlar ile müşterilerimizin operasyonlarında onlara büyük verimlilik ve katkı sağlamayı hedefliyoruz. Yüksek performanslı motoru ve ileri teknolojik donanımlarıyla kendini uluslararası arenada kanıtlamış F-MAX’e çok güveniyoruz. Hilal Trans’a bize ve Ford Trucks’a duydukları güven için çok teşekkür ederiz" dedi.
Aras: "F-MAX, şirketimizin ve kaptanlarımızın büyük beğenisini kazandı, yeni projeler ve işbirlikleri için Ford Trucks’ı tercih etmeye devam edeceğiz"
Teslimat töreninde Ford Trucks yönetimi tarafından teşekkür plaketi takdim edilen Hilal Trans Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aras, "Müşterilerimize kesintisiz destek sunarak ticaretlerini güvenle gerçekleştirmelerini sağlamak en öncelikli hedefimiz. Bunun için filomuzu Ford ile büyütmeye devam ediyoruz. Tercihimizi Ford Trucks’tan yana yapmamızda hem Ford Otosan’ın 60 seneyi aşkın üretim tecrübesi, ürün geliştirme ve esneklik yetkinliği hem de Ford Trucks’ın müşteri odaklı yaklaşımı etkili oldu. Türk mühendisleri tarafından geliştirilen ve ülkemizde üretilen Ford Trucks F-MAX'ı tercih ettik. Filomuza kattığımız yeni 100 adet F-MAX ile filo kapasitemizi 1.200 üniteye çıkartmış olduk. Şirketimizin ve kaptanlarımızın büyük beğenisini kazanan F-MAX’in lojistik operasyonlarımızda bize çok önemli katkılar sunacağına inanıyoruz" değerlendirmelerinde bulundu.
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr