Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / UTİKAD 38. OLAĞAN GENEL KURULU YARIN GERÇEKLEŞECEK

UTİKAD 38. OLAĞAN GENEL KURULU YARIN GERÇEKLEŞECEK

UTİKAD 38. OLAĞAN GENEL KURULU YARIN GERÇEKLEŞECEK14.09.2021
Derneğimizin 38. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı 15 Eylül 2021 Çarşamba günü (yarın) Merkez, Silahşör Caddesi, No:42, 34381 Şişli/İstanbul adresinde bulunan Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center'da saat 10.00'da yapılacaktır.

38. Olağan Genel Kurul Toplantısı ekte yer alan akış çerçevesinde düzenlenecek olup planlanan zaman akışının, erken ilerlemesi ya da gecikmesi durumlarına göre değişebileceği göz önünde bulundurularak Dernek kurullarının seçimi için oy kullanma işlemi tahmini olarak 15.00 - 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Yaşanabilecek zamanlama değişiklikleri doğrultusunda seçim sandığı planlanan zamandan önce veya sonra açılabilir ancak her hâlükârda saat 17.00'ye kadar oy kullanılabilecektir.

Pandemi koşulları sebebiyle sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleştirilebilecek Genel Kurul Toplantısı'na sadece üye temsilcileri katılabilecektir; üye firma çalışanı ya da misafir olarak gelen kişiler toplantı salonuna alınamayacaktır. Genel Kurul üyelerinin HES kodlarını yanında bulundurmaları gerekmekte olup katılım teyitlerinin Derneğimize iletilmesi büyük önem taşımaktadır.

LCV: Filiz Şinay
E-Posta: utikad@utikad.org.tr
Tel: 0530 960 84 24

38. Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı akışını bilgilerinize sunar, işlerinizde başarılar dileriz.

UTİKAD 38. Olağan Genel Kurul Akışı için Tıklayınız