Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / ALIŞAN LOJİSTİK ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

ALIŞAN LOJİSTİK ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

ALIŞAN LOJİSTİK ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU08.01.2019Alışan Lojistik ekibi, Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde öğrenci ve öğretim üyeleri ile bir araya geldi. Etkinlikte Alışan Lojistik'in çalışmaları ve lojistik sektörünün dinamikleri konuşuldu.

Alışan Lojistik, kariyer etkinliği kapsamında Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü Mühendislik Fakültesi'nde öğrencilerle buluştu. Alışan Lojistik İcra Kurulu Üyesi Ayhan Özekin ve Alışan Lojistik İnsan Kaynakları Müdürü Dr. Gülşahiden Durucan, lojistik sektörü dinamikleri, Alışan Lojistik'in faaliyet alanları ve sektördeki yeri konularında öğrencilerle sohbet ederken lojistik alanında kariyer yapmak isteyen gençlere yönelik önerilerini ve deneyimlerini paylaştı. Etkinlik kapsamında staj ve iş başvuruları alındı.

Ar-Ge çalışmalarının sektördeki yeri ve sektörün geleceği açısından gerekliliği de etkinlikte konuşulan konular arasındaydı. Alışan Lojistik'in Ar-Ge yatırımları konusunda katılımcılara bilgi verildi. Etkinliğe farklı mühendislik dalları öğrencilerinin yanı sıra öğretim üyeleri de katılım gösterdi.

Alışan Lojistik İcra Kurulu Üyesi Ayhan Özekin; üniversite ve reel sektör işbirliğine büyük önem verdiklerini ve bu önem kapsamında gerçekleşen etkinliğin benzerlerinin diğer üniversitelerde de gerçekleştirileceğini ifade etti.

Kaynak: lojiyol.com
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr