Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / SÜRAT KARGO İLK ÇEYREKTE YÜZDE 25 BÜYÜDÜ

SÜRAT KARGO İLK ÇEYREKTE YÜZDE 25 BÜYÜDÜ

SÜRAT KARGO İLK ÇEYREKTE YÜZDE 25 BÜYÜDÜ17.05.2016Sürat Kargo 2016’nın ilk çeyreğinde yüzde 25 büyüdü. Sürat Kargo, teknolojik alt yapı yatırımları ve yeni yapılanmasıyla Türkiye’nin lider kargo firması olmayı hedefliyor.

Kargo sektöründe yeni yapılanmasıyla birlikte hızla büyüyerek dikkatleri üzerine çeken Sürat Kargo, yakaladığı ivmeyi 2016’da da devam ettirerek ilk çeyrekte yüzde 25 büyüdü. 

Sürat Kargo yenilenen başarı ve istikrar odaklı yönetim anlayışıyla, cirosunda ve yeni müşteri sayısında başarılı sonuçlar elde etmeyi başaran Sürat Kargo, Türkiye genelinde müşterilerine eksiksiz hizmet sunabilmek için teknolojik yatırımlar gerçekleştirdi. Yeni kurulan ölçülebilir Çağrı Merkezi ekibi ile tüm kanallardan Sürat Kargo’ya ulaşılmasını sağlayarak müşterileri için “Açık Kapı” politikasını benimsedi.

Bölgesel saha ziyaretleri ile çalışanlarıyla buluşan Sürat Kargo, izlenebilir ve ölçümlenebilir raporların üretilmeye başlanmasının yanı sıra yenilenen organizasyon yapısı ve departmanlarla birlikte bütüncül hizmet anlayışıyla kurum içinde sağlıklı bir iletişim kurmayı başardı. ‘Sürat Kargolu Gücünü Keşfediyor’ toplantılarıyla çalışanlarının motivasyonunu da en üst seviyede tutan Sürat Kargo’nun hedefi ise; çalışanlarıyla birlikte Türkiye’nin lider kargo firması olmak.

Kaynak Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş; “Taşımacılık sektöründe lider olma hedefiyle önümüzdeki süreçte de ekip olarak var gücümüzle çalışacağız. Başarı odaklı yönetim anlayışımız, kısa sürede ciro artışı ve yeni müşteri olarak geri dönmeye başladı.  Bu azim ve kararlılık, inanç ve takım olmanın bilinci ile Sürat Kargo’yu sektörün lideri olma hedefine hep birlikte ulaştıracağımıza olan inancımız tamdır” dedi.

Kaynak: lojiport.com

 

   

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr