Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / ALIŞAN, GEBZE’DEKİ DEPO HACMİNİ GENİŞLETİYOR

ALIŞAN, GEBZE’DEKİ DEPO HACMİNİ GENİŞLETİYOR

ALIŞAN, GEBZE’DEKİ DEPO HACMİNİ GENİŞLETİYOR28.04.2015
Lojistik sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Alışan; müşterilerine daha hızlı, daha etkin hizmet verebilmek için yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Lojistik sürecinin en önemli halkaları arasında yer alan depolama alanında bir adım öne çıkmayı hedefleyen Alışan; bu doğrultuda Gebze Güzeller Organize Sanayi bölgesindeki depolama kapasitesine 15 bin paletlik yeni bir depo daha ekledi. Türkiye’nin sanayi üslerinden biri olan Gebze Güzeller’deki lojistik merkezinin tam karşısına açacağı yeni depolama tesisi ile Alışan; 30 yıllık tecrübesi ve başta kimya olmak üzere birçok alandaki uzmanlığı sayesinde bölgedeki hizmetlerini genişletmeye devam ediyor.

Nisan 2015 tarihi itibariyle Gebze Güzeller Organize Sanayi bölgesinde faaliyete açacağı yüksek standartlara sahip yeni deposu ile Alışan Lojistik; serbest depolama ve çeşitli elleçleme hizmetleri verecek. Lojistik hizmetlerini hızlı ve güvenilir şekilde sunmaya devam eden Alışan Lojistik, 15 bin paletlik yeni deposu ile Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi’nde de faaliyetlerine devam edecek.

Kaynak: Lojiport