Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / MAKİNE KİMYA ENDÜSTRİSİ’NİN HURDA LOJİSTİK OPERASYONLARINI ETİS YAPACAK

MAKİNE KİMYA ENDÜSTRİSİ’NİN HURDA LOJİSTİK OPERASYONLARINI ETİS YAPACAK

MAKİNE KİMYA ENDÜSTRİSİ’NİN HURDA LOJİSTİK OPERASYONLARINI ETİS YAPACAK14.04.2015
Etis Lojistik, MKE Kurumu Genel Müdürlüğü’nün Türkiye çapında birçok bölgede mevcut olan hurda nakliye ihalelerinden İç Anadolu ve Ege bölgelerini kazandı.

Taşımacılık, depolama ve terminal hizmetleri ile entegre lojistiğin iddialı oyuncularından Etis Lojistik, iş portföyüne hurda taşımacılığını da ekledi.

Etis Lojistik, Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) Genel Müdürlüğü’nün tüm Türkiye çapında gerçekleştirdiği hurda nakliye ihalelerinden İç Anadolu ve Ege bölgelerini kazanarak, hurda taşımacılığı alanına da adım atmış oldu.

MKE Kurumu Genel Müdürlüğü ile 2 farklı bölge olmak üzere birer yıllık taşımacılık sözleşmesi imzalayan Etis Lojistik, Makina Kimya Endüstrisi’nin Türkiye’nin 10 farklı lokasyonundaki depolarından Kırıkkale ve Aliağa Hurda Müdürlüğüne olmak üzere iki farklı lokasyona taşımasını gerçekleştirecek. Etis Lojistik toplamda 58 bin 200 ton hurda nakliyesi gerçekleştirecek.

Etis daha önce Burkasan firmasına; plastik, kağıt ve hurda lojistik operasyonlarında, Rolmetal ve Metalimpex firmalara ise profil ve saç hurda taşımacılığında hizmet vermişti.

Kaynak: Lojiport
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr