Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / UTİKAD EURASİA RAİL FUARI’NA KATILIYOR

UTİKAD EURASİA RAİL FUARI’NA KATILIYOR

UTİKAD EURASİA RAİL FUARI’NA KATILIYOR04.03.2014
25 ülkeden 300’ün üzerinde firmanın katılımıyla düzenlenecek dünyanın “üçüncü” büyük demiryolu fuarı Eurasia Rail’de UTİKAD, demiryolu sektörü, paydaş sektörler ve üyeleri ile buluşacak.

06-08 Mart tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek Eurasia Rail Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı’nda UTİKAD, 11. Hall 11 D2 standında yer alacak.

Dünya demiryolu taşımacılığında altyapı ve üstyapı teknolojileri, lojistik ve intermodal taşımacılık, yolcu, yük vagonları gibi konularda yenilikleri yakından takip etme fırsatı sağlayan Eurasia Rail Fuarı’nda, alanında uzman kişiler tarafından verilecek konferanslarla katılımcı ve ziyaretçilere sektörle ilgili son gelişmeler aktarılacak. Fuarda, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile TCDD tarafından, Marmaray ve İstanbul Yüksek Hızlı Tren Projesine ilişkin sunumlar da yapılacak.

UTİKAD standında ise, derneğin sektöre yönelik çalışmalarına ilişkin bilgiler verilirken, üyelerine sağladığı avantajlar ile demiryolu taşımacılığına yönelik gerçekleştirdiği hizmetler anlatılacak. Ayrıca, dernek merkezinde verilen eğitim programları ve sektöre yönelik yayımlanan kitaplar da tanıtılacak.

UTİKAD standında ziyaretçiler, 13-18 Ekim 2014 tarihleri arasında UTİKAD ev sahipliğinde gerçekleşecek ve dünya lojistik sektörünü İstanbul’da buluşturacak FIATA Dünya Kongre 2014 İstanbul’a ilişkin detaylı bilgiler alabilecek.