Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / ALIŞAN LOJİSTİK DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİNİ GELİŞTİRİYOR

ALIŞAN LOJİSTİK DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİNİ GELİŞTİRİYOR

ALIŞAN LOJİSTİK DEPOLAMA ÇÖZÜMLERİNİ GELİŞTİRİYOR14.12.2012


Alışan lojistik depolama alanındaki faaliyetlerine bir yeni bölge daha ekledi.

27 yıllık sektör tecrübesi ve başta kimya olmak üzere bir çok alandaki uzmanlığı ile bilinen Alışan Lojistik; Türkiye’nin hızla büyüyen şehirleri arasında yer alan Gaziantep ve bölgesinde de lojistik hizmeti vermeye başladı.


Kurulduğu 1985 yılından beri profesyonel uzman kadrosu ile lojistik sektörüne yönelik farklı çözümler üreten Alışan Lojistik; faaliyet alanlarına bir yeni bölge daha ekledi. Türkiye’nin hızla büyüyen şehirlerinden birisi olan Gaziantep’te yeni bir depolama tesisi açan Alışan; 27 yıllık tecrübesi ve başta kimya olmak üzere birçok alandaki uzmanlığı sayesinde Gaziantep ve bölgesinde de lojistik hizmeti vermeye başladı.


Gaziantep Organize Sanayi bölgesinin tam kalbinde yer alan iki yeni tesisi ile serbest depolama, gümrüklü depolama, kara / demiryolu nakliyesi ve çeşitli elleçleme hizmetleri veren Alışan Lojistik; serbest depolamada 5.600 metrekare kapalı alan, gümrüklü depolamada ise 5.500 metrekare kapalı alana sahip. Her türlü bitmiş ürün / petro kimya ürünü depolanması ve elleçlenmesine uygun hizmetleri sağlayan Alışan Lojistik; güçlü donanımı ile Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde de faaliyetlerine başlamış bulunuyor.


Gaziantep’te kurulan yeni tesisleri ile İskenderun, Mersin ve bağlı bölgelerdeki tüm depolama, yurt içi dağılım, uluslararası nakliye, demir yolu ve deniz yolu nakliyesi hizmetlerini vermeye başlayan Alışan Lojistik; yeni depo yatırımı ile faaliyet gerçekleştirdiği bölgelere yenilerini de eklemiş oldu.

 

Kaynak : Lojistik Hattı

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr