Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / UTİKAD, LOGITRANS‘DA SEKTÖR İLE BULUŞACAK

UTİKAD, LOGITRANS‘DA SEKTÖR İLE BULUŞACAK

UTİKAD, LOGITRANS‘DA SEKTÖR İLE BULUŞACAK13.11.2012

Türk–Alman lojistik işbirliği Logitrans’da konuşulacak.

15-17 Kasım 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek Logitrans Transport Lojistik Fuarı’na katılan Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD), fuar kapsamında Alman lojistik derneği BVL (Bundesvereinigung Logistik) ile ortak bir forum gerçekleştirecek.

Bu yıl 6.kez ziyaretçilerini kapılarını açacak Logitrans Transport Lojistik Fuarı’nda, Türk Taşımacılık ve Lojistik Sektörünü temsil edecek UTİKAD,  BVL  ile birlikte açılış günü  düzenlenecek “Tedarik Zinciri Forumu”nda, fuar ziyaretçileri, sektör mensupları ve üyelerinin katılımıyla Türk-Alman lojistik işbirliği konusunu masaya getirecek.

UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Erkeskin’in “Geleneksel Taşımacılıktan Lojistik Hizmet Sağlayıcılığa” konulu bir konuşma yapacağı forumda,  BVL Almanya Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ing. Thomas Wimmer, “Tedarik Zinciri Yönetiminde / Lojistikte Global Trendler”, Almanya-Bremen Devlet Bakanı Dr. Heiner Heseler “Türkiye ile Almanya Arasında Malların Artan Akışında Limanların Önemi”, Türkiye Metro Logistics Group’dan  Piotr Dopierala “Global İşlerin Tedarik Zincirlerinde Lojistik Sağlayıcı İhtiyaçları” ve BVL İstanbul Bölümü  Başkanı Klaus-Dieter von der Bey “Tedarik Zinciri Sisteminde Lojistik İşbirliği” başlıklı sunumlarını gerçekleştirecekler.

15 Kasım Perşembe günü saat 13.30-15.30 İFM 9.Hol’de gerçekleşecek “Tedarik Zinciri Forumu”n da ayrıca moderatörlüğünü Prof. Dr.Ing. Thomas Wimmer’in yapacağı ”Türk-Alman İşbirliğinde Lojistik Mükemmellik Aracılığı İle Rekabetçi Avantaj Sağlamak” başlıklı bir panel de düzenlenecek.

Tüm üyelerimizi Logitrans Fuarı 10. Hol 402 numaralı standımıza bekliyoruz.

 

Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr