Genel

UTİKAD Çalışma Gruplarına KatılımUTİKAD Çalışma Gruplarına KatılımSayı: 2021/591
Tarih: 05.10.2021
Sayın Üyemiz,

Derneğimiz bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte olan ve "dernek çalışmalarımızın mutfağı" olarak çok önemsediğimiz çalışma grupları yeni dönemde de çalışmalarına devam etmektedir.

UTİKAD Çalışma Grubu toplantıları COVID-19 pandemi önlemleri çerçevesinde çevrimiçi olarak Zoom platformu üzerinden yürütülmekte olup oluşturulan gündem maddeleri üzerinden belirli periyotlarda yapılmaktadır.

Geçtiğimiz dönemlerde yapılan başarılı çalışmalara yenilerini eklemek ve üyelerimize yönelik sektörel faydaları arttırmak amacıyla çalışmalarına devam eden UTİKAD Çalışma Grupları'nın listesi aşağıda yer almaktadır:

Denizyolu
Havayolu
Demiryolu ve Intermodal
Karayolu
Gümrük ve Antrepo
Akdeniz Bölgesi
Ege Bölgesi

Çalışma grubu faaliyetlerine katılım ücretsiz olmakla birlikte, gönüllülük esasıyla yürütülen bu çalışmalarda etkin sonuçlara ulaşılabilmesi için çalışma grubu üyelerinin belirlenecek toplantı ve faaliyetlere düzenli katılım ve katkılarının olması beklenmektedir.

Belirtilen çalışma gruplarımıza katılarak sektörümüze yön verecek önemli çalışmalarda yer almak isteyen üyelerimizin katılmak istedikleri çalışma grubunu ve iletişim bilgilerini 22 Ekim 2021 tarihine kadar uzman@utikad.org.tr adresine bildirmelerini rica eder, işlerinizde başarılar dileriz.

UTİKAD
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE
LOJİSTİK HİZMET ÜRETENLERİ DERNEĞİ
Cavit UĞUR
Genel Müdür
Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah. Çobançeşme, E-5 Güney Yanyol Cd.
NEF22 Ataköy, B-Blok, Kat:7, D:142
Bakırköy 34156 İstanbul
+90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72