Eğitim ve Etkinlikler

UTİKAD NİSAN’DA DA ÖĞRENCİLERLE BULUŞUYORUTİKAD NİSAN’DA DA ÖĞRENCİLERLE BULUŞUYORUluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD'ın Türkiye'de lojistik kültürünün geliştirilmesi hedefi çerçevesinde üniversiteler ile yaptığı iş birlikleri hız kesmeden devam ediyor. Mart ayı boyunca lojistik eğitimi alan öğrencilerle sık sık bir araya gelen UTİKAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve UTİKAD Genel Müdürü Cavit Uğur, Nisan ayında da Türkiye'nin farklı kentlerindeki üniversitelerin etkinliklerine katılıyor.
 
UTİKAD Genel Müdürü Cavit Uğur, Ondokuz Mayıs Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü tarafından düzenlenen II. Karadeniz Ticaret ve Lojistik Zirvesi çerçevesinde 19 Nisan 2018 tarihinde geleceğin lojistikçileri ile buluşacak. Genel Müdür Uğur, etkinlikte lojistik sektöründeki gelişmeleri ve UTİKAD'ın çalışmalarını öğrencilere aktaracak.

 UTİKAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Turgut Erkeskin ise Yeditepe Üniversitesi Lojistik Kulübü tarafından gelenekselleştirilerek 8 senedir lojistisyen adaylarını, tekrara düşmeyen konu başlıkları altında, tecrübeli isimlerle buluşturmayı amaç edinen Logistics Forum 18'e katılacak. Erkeskin, 27-29 Nisan 2018 tarihleri arasında 9. kez gerçekleşecek olan etkinliğin ‘One Belt, One Road' konulu açılış paneline moderatör olarak katılım sağlayacak.
Şenlikköy Mahallesi Saçı Sokak, No: 4 / F Florya 34153 Bakırköy İSTANBUL
+90 212 663 62 61
+90 212 663 62 72