Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Eğitim ve Etkinlikler / “ATLAS LOJİSTİK ÖDÜLLERİ SEKTÖRÜMÜZÜN HAK ETTİĞİ ÖVGÜNÜN SEMBOLÜDÜR”

“ATLAS LOJİSTİK ÖDÜLLERİ SEKTÖRÜMÜZÜN HAK ETTİĞİ ÖVGÜNÜN SEMBOLÜDÜR”

“ATLAS LOJİSTİK ÖDÜLLERİ SEKTÖRÜMÜZÜN HAK ETTİĞİ ÖVGÜNÜN SEMBOLÜDÜR”10.10.2022
UTİKAD Başkanı Ayşem Ulusoy, 13’üncü kez düzenlenen organizasyonun "Online Yarışma" kategorisinde aday gösterme döneminin 13 Ekim 2022 tarihinde sona ereceğini hatırlatarak, "Lojistik dünyasını geç kalmadan yarışmaya katılmaya davet etti.

"Türkiye’nin kendi lojistik potansiyelinin yanı sıra; Karadeniz Bölgesi ve Orta Asya başta olmak üzere yeniden canlanma yolunda olan tarihi İpek Yolu lojistik pazarı da düşünüldüğünde ülkemizin sahip olduğu lojistik avantajın büyüklüğü açıkça görülmektedir. Bu önemli potansiyel içinde son derece önemli işlere imza atan, uluslararası düzeyde başarılı projeler gerçekleştiren firmalarımız zaten doğal olarak ödüle layıklar ancak yarışmamızda ödül kazanmak için ilk şart başvuru yapmak." diyen Ayşem Ulusoy, "Online yarışmamızda adaylık süreci 13 Ekim 2022 tarihinde bitecek. Ardından bu kategorimizde oylama sürecine geçilecek. Kurumsal kategorimizde ise başvurular 28 Ekim 2022 tarihinde sona erecek" dedi.

Ulusoy sözlerini, "Son yıllarda çevresel farkındalığın artmasıyla birlikte, birçok sektörde olduğu gibi lojistik sektörü de faaliyetlerini çevrecilikle ilgili gelişmeleri dikkate alarak planlamakta ve bu anlamda iş süreçlerinde değişimlere gitmekte. Atlas Lojistik Ödülleri jürisi olarak bizler de lojistikte çevreci projelere özellikle önem veriyoruz ve bu konuda özel çalışmalar yapan firmalarımızı da projeler dalında yarışmamıza katılmaya davet ediyoruz" diyerek tamamladı.

Lojistik Ödülleri 2022 kurumsal başvuru ve online oylama işlemlerinin tümü www.lojistikodulleri.com adresi üzerinden yapılmaktadır. Tüm başvuru işlemleri ücretsizdir.

Kaynak: lojiport.com
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr