Üye Şirketlerden

UPS VAKFI’NDAN ÇOCUKLAR İÇİN BAĞIŞUPS VAKFI’NDAN ÇOCUKLAR İÇİN BAĞIŞUPS Vakfı, uzun süreli tedavi gören çocuklara psikososyal destek sağlamak amacıyla projeler üreten ve uygulayan Hayata Renk Ver Derneği’ne bağışta bulundu.

UPS Vakfı’nın bu bağışıyla,  İstanbul’da bulunan Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Marmara Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki etkinlik odalarının kırtasiye ihtiyaçları karşılanacak ve koridorlara açık kütüphaneler yapılacak. Bu sayede hem çocuklar hem de ebeveynler hastanede geçirdikleri uzun süreler boyunca kitap okuyabilecekler.

UPS yaptığı bağışların dışında, gönüllülük aktiviteleri ile de sosyal sorumluluk projelerine destek oluyor. Belirtilen hastanelerde tedavileri devam eden çocuklar ve UPS Türkiye Gönüllüleri, etkinlik odalarında her hafta farklı bir etkinlik gerçekleştiriyor.

UPS Türkiye Genel Müdürü Ufku Akaltan “UPS Gönüllüleri, 2020 yılının sonuna kadar 20 milyon saatlik küresel gönüllülük vaadini gerçekleştirmek için yaşadıkları ve çalıştıkları topluma destek vermeye devam ediyor. Bu doğrultuda UPS Türkiye çalışanları 2015 yılında 2500’den fazla kişi ile 6100 saat gönüllük aktivitesi gerçekleştirdi” dedi.

Kaynak: transmedya.com

Şenlikköy Mahallesi Saçı Sokak, No: 4 / F Florya 34153 Bakırköy İSTANBUL
+90 212 663 62 61
+90 212 663 62 72