Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Üye Şirketlerden / ARAS KARGO’DAN ‘GÜNAYDIN’ REKLAMI

ARAS KARGO’DAN ‘GÜNAYDIN’ REKLAMI

ARAS KARGO’DAN ‘GÜNAYDIN’ REKLAMI20.01.2015
Aras Kargo, ertesi sabah erken teslim edilmesi gereken acil kargo gönderileri için “Aras Günaydın” hizmetini yeni reklam kampanyasıyla hatırlattı.

“Aras Günaydın” hizmeti, sabah ritüellerini konu alan, üç ayrı reklam filmiyle anlatılıyor. Kargo sektörünün öncü ve yenilikçi markası Aras Kargo, yurtdışında ‘overnight’ kargo olarak bilinen, akşam 17:00’ye kadar şubeye teslim edilen gönderinin adresine ertesi sabah saat 10:00’da teslim edildiği, sektörde benzeri olmayan “Aras Günaydın” hizmetini yeni bir reklam kampanyasıyla hatırlattı.

Aras Günaydın hizmeti ile 20 kg/ds’yi aşmayan şehiriçi ve şehirlerarası gönderilerin, teslim bilgisi de göndericiye kısa mesajla ücretsiz olarak bildiriyor.

Aras Kargo Genel Müdür Yardımcısı Burçun İmir: “Acil ve sabah teslim edilmesi gereken gönderilerde Aras Günaydın benzersiz hizmet.”

Aras Günaydın reklam kampanyasının özünün izleyicilere sabah sesleri ve ritüellerini hatırlatmak olduğunu söyleyen Aras Kargo’nun İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burçun İmir, kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Farklı farklı müşterilerimizin farklı farklı kargo ihtiyaçları var. Aras Kargo bu ihtiyaçları karşılayabilecek zengin hizmet gamına sahip. Markamızın sevimli ve çalışkan temsilcileri Araslar bu kez Aras Günaydın ile bireylerin ve kurumların sabah teslim adresinde olması gereken gönderilerine yönelik bir hizmet sunmakta. 360 derece iletişim mecralarını kullandığımız kampanyamızda sabah saatlerini sesleri ve ritüelleri ile sahipleniyoruz.”

Sabah ritüellerinin konu edildiği bireysel ve kurumsal müşterilere yönelik iki ayrı reklam filmi, “Sizin için sabah erken teslim önemliyse, Aras Günaydın hizmeti tam size göre” mesajı veriyor. Kurumsal müşterilere yönelik filmde, sabah iş yerini açan bir esnafın sabah rutinini, bireysel müşteriye yönelik filmde ise, beyaz yaka bir çalışanın işe gitmeden önceki sabah ev hallerini izliyoruz. Her iki filmin sonunda, Aras Günaydın beklenen gönderiyi kapıya getiriyor. Kampanyanın bir hafta sonra yayına giren üçüncü reklam filmi ise Aras Günaydınla gönderilen kargonun sabah yolculuğu sırasında Aras Kargo’daki sabah iş akışını ve seslerini yansıtıyor.

Kaynak: Lojistik News
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr