Anasayfa / Sektörel / Sektör Haberleri / Gündem / “LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN TÜM FİRMALARI ÖDÜLE LAYIK”

“LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN TÜM FİRMALARI ÖDÜLE LAYIK”

“LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜN TÜM FİRMALARI ÖDÜLE LAYIK”04.11.2014
“2014 Lojistik Ödülleri” sahiplerini arıyor.UTİKAD Başkanı ve Organizasyon Komitesi Üyesi Turgut Erkeskin, “Lojistik Ödülleri Yarışması, önemli bir etkinlik. Çünkü büyük umutları ve hedefleri olan Türkiye’nin bu hedeflere ulaşmasında etkili şekilde katkısı bulunan lojistik sektörünün değerli temsilcilerini bir araya getiriyor” dedi.

Turgut Erkeskin şunları söyledi:

“Aslında sektördeki bütün firmalar, çok başarılı işlere imza atıyor. Firmaların hepsi teker teker bu ödülü almaya layık. Ama yine gururla söylemek gerekiyor ki; bazı firmalar biraz daha performanslı, biraz daha başarılı çalışıyorlar. Onlara da ayrı bir ödül yani ‘Atlas’ı vermemiz gerekiyor.”

Sonuçları yıllık performans verilerine göre belirlenen ve kategorileri Ulaştırma Bakanlığı belgeleri ile sivil toplum üyeliklerine göre oluşturulan Lojistik Ödülleri yarışmasında 31 Ekim 2014 olarak belirlenen kurumsal adaylık için son başvuru tarihinin yaklaştığını hatırlatan ve sektörü oluşturan firmalara seslenen Erkeskin; “Yarışmaya ilgi oldukça iyi ama bu ilginin daha da artarak devam etmesini hedefliyoruz. Tüm firmaları yüreklendirmek istiyorum; mutlaka başvuruda bulunun. Karar aşamasında son derece titiz değerlendirmelerde bulunan biz jüri üyelerinin işini zorlaştırın.” şeklinde konuştu.

Kurumsal başvuruların haricinde internet ortamında online oylamayla yapılan yarışmada da heyecanlı bir sürecin devam ettiğini açıklayan Erkeskin; “Oylamanın başlamasıyla birlikte, gelen ilk sonuçlara göre nefes kesen bir yarış olduğu görülüyor. Bu çekişmeli ve heyecan verici yarışın, oylamanın sona ereceği 7 Kasım 2014 tarihine kadar süreceği görülüyor. Lojistik dünyasını oluşturan tüm kesimlerin internet üzerinden atacağı oylarla sonuçları belirleyecek olması heyecanı daha da artırıyor. Yarışmaya katılan tüm kurumlara ve sektörün profesyonellerine bu güzel yarışta başarılar diliyorum.“ dedi.

Lojistik Ödülleri 2014 kurumsal başvuru ve online oylama işlemlerinin tümü; www.lojistikodulleri.com adresinden ücretsiz olarak yapılabilmektedir.

Kaynak: Lojiport
Gayrettepe Mahallesi, Barbaros Bulvarı Dr. Orhan Birman İş Merkezi No:149/6 Beşiktaş 34349 İstanbul
+90 212 663 08 85 | +90 530 960 84 24
+90 212 663 62 72
utikad@utikad.org.tr