Anasayfa
26 Nisan 2019, Cuma
11 kategori altında, toplam 12858 haber bulunmaktadır. Bu haberler toplam 20666162 defa okunmuş ve 222 yorum yazılmıştır.

UTİKAD LOGITRANS’TA YENİLENEN YÜZÜYLE YER ALACAK

Kategori Kategori: GÜNDEM | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 893 Okunma | 14.11.2017 16:41:50
UTİKAD LOGITRANS’TA YENİLENEN YÜZÜYLE YER ALACAK
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD, Logitrans Fuarı’nda yenilenmiş görünümüyle sektör paydaşları ile bir araya gelecek. 15-17 Kasım 2017 tarihlerinde düzenlenecek Logitrans Fuarı’nda UTİKAD, 9. Hol 200 numaralı stantta yer alacak.

UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener’in de açılış töreninde konuşmacı olarak yer alacağı ve bu yıl 11’incisi düzenlenen Logitrans Fuarı’nda lojistik gündemine dair önemli konu başlıkları uluslararası konuklarla tartışılacak.

UTİKAD bu yıl da 11. kez düzenlenen taşımacılık ve lojistik sektörünün en önemli fuarlarından Logitrans Uluslararası Transport Lojistik İstanbul Fuarı'na katılıyor. 15-17 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek Logitrans Uluslararası Transport Lojistik Fuarı'nda UTİKAD, 9. Hol 200 numaralı stantta yerini alacak ve lojistik sektörünün karşısına yenilenen görünümü ile çıkacak. Tasarlanan yeni logosunu ve yeni internet sitesini ilk kez Logitrans Fuarı sırasında kamuoyuyla paylaşacak olan UTİKAD, deneyimlerden edindiği birikim ve üyelerinin gücüyle sürdürülebilir bir gelecek için çalışmalarına devam edecek.

UTİKAD, 26 ülkeden 200'e yakın firmanın katıldığı, lojistik ve taşımacılığın tüm katma değer zinciri içindeki ürün ve hizmetlerin sergilendiği Logitrans Uluslararası Transport Lojistik Fuarı'nda üyeleriyle buluşacak ve derneğin sektöre yönelik çalışmalarını, sektörel gelişmeleri aktaracak. Stantta, UTİKAD’ın lojistik sektörüne yönelik eğitim programlarıyla ve yayımlanan kitaplar da tanıtılacak.

Açılış törenine konuşmacı olarak katılacak UTİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre Eldener, 16 Kasım Çarşamba günü saat 15.00’te Almanya’nın tanınmış lojistik akademisyenlerinden Prof. Dr. Stefan Iskan’ın yönetimindeki Tea&Talk canlı röportajına da konuk olacak.

Atlas’lar Logitrans’ta Sahiplerini Buluyor

Lojistik sektörünün “en”leri, 16 Kasım Perşembe günü saat 11:00’de 9. Salondaki forum alanında düzenlenen tören ile Atlas Ödülleri’ne sahip olacak. Bu yıl lojistiğe önemli katkı sağlayan ihracatçıların da ödüllendirileceği yarışmada kurumların yanı sıra sektör profesyonelleri de ödül alacak.       

Puan ver
 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdırılabilir SayfaHaberi Yazdır

Yorum Yazın

İsim:
E-Posta:
Mesaj: KalınİtalikAltçizgiliLink

Onay Kodu:

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

© 2005-2009