Anasayfa
21 Nisan 2018, Cumartesi
11 kategori altında, toplam 12858 haber bulunmaktadır. Bu haberler toplam 18630344 defa okunmuş ve 222 yorum yazılmıştır.

DB SCHENKER ARKAS'IN ROMANYA ATAĞI

Kategori Kategori: ÜYE ŞİRKETLERDEN | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 1925 Okunma | 6.10.2009 12:48:52
DB SCHENKER ARKAS'IN ROMANYA ATAĞI

Karayolu ile düzenli parsiyel taşımacılık hizmeti sunan DB Schenker Arkas, Ekim ayı itibari ile haftalık olarak Romanya’ya servis vermeye başladı.

Düzenli parsiyel taşımacılık hizmeti veren DB Schenker Arkas, Avrupa’daki hizmet ağını her geçen gün daha da genişletiyor. Ekim ayından itibaren her Perşembe günü İzmir çıkışlı araçlar, Cuma günü İstanbul’da gümrüğünü tamamlayarak takip eden haftanın Salı günü Romanya’nın başkenti Bükreş’e varıyor. Bu noktada müşteriden gelen talebe göre iç bölgelere de dağıtım yapılabiliyor.

 

Romanya’da güçlü organizasyon yapısı

2008 yılı sonunda Romanya’nın en geniş lojistik ağına sahip Romtrans şirketini bünyesine katan DB Schenker, uluslararası taşımacılık ağını genişletmeye devam ediyor. Bu birleşme sonucunda Romanya’nın kapsamlı ulaştırma ağına dahil olan DB Schenker, burada 1.300 kişilik deneyimli kadrosuyla ulusal ve uluslararası lojistik ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunuyor. DB Schenker’in mevcut güçlü alt yapısı DB Schenker Arkas’ın Romanya’da verdiği hizmetin kalitesine olumlu katkıda bulunuyor.

 
Kaynak: Lojiport
Puan ver
 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdırılabilir SayfaHaberi Yazdır

Yorum Yazın

İsim:
E-Posta:
Mesaj: KalınİtalikAltçizgiliLink

Onay Kodu:

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

© 2005-2009