Anasayfa
12 Aralık 2018, Çarsamba
11 kategori altında, toplam 12858 haber bulunmaktadır. Bu haberler toplam 19999660 defa okunmuş ve 222 yorum yazılmıştır.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü ŞÜKRAN, GURUR VE SAYGIYLA ANIYORUZ

Kategori Kategori: GÜNDEM | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 544 Okunma | 10.11.2017 09:04:40
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'Ü ŞÜKRAN, GURUR VE SAYGIYLA ANIYORUZ
Cumhuriyetinin kurucusu büyük devlet adamı ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, sonsuzluğa uğurladığımız bugün onu bir kez daha özlemle, saygıyla, sevgiyle ve rahmetle anıyoruz.

“Büyük liderler için kuşkusuz ki matem değil; fikirlerine sadakat gereklidir" fikrinden hareketle 10 Kasım tarihini bir matem ve milli bir yas günü olarak günü olarak kabul etmek yerine, fikirlerine yönelmek için bize verilmiş bir fırsat olarak görüyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün demokratik, laik ve çağdaş değerlerinden oluşan kişiliğindeki bütünleştirici kimliği ve bilimi kılavuz edinmiş olan anlayışı yapılandırdığı Türkiye Cumhuriyeti’nin sonsuza denk bölünmez bütün olarak yaşayacağına olan inancımız tamdır.

Bu düşünce ve duygularla, 79. ölüm yıldönümünde Ulu Önder'i, rahmet, minnet ve şükranla anıyor, ilke ve devrimleriyle hiç sönmeyecek bir meşale gibi aydınlattığı uygarlık yolunda kararlılıkla ilerleyeceğimizi bir kez daha tekrarlıyoruz.

UTİKAD

Puan ver
 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdırılabilir SayfaHaberi Yazdır

Yorum Yazın

İsim:
E-Posta:
Mesaj: KalınİtalikAltçizgiliLink

Onay Kodu:

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

© 2005-2009