Anasayfa
20 Nisan 2018, Cuma
11 kategori altında, toplam 12858 haber bulunmaktadır. Bu haberler toplam 18623306 defa okunmuş ve 222 yorum yazılmıştır.

ATAMIZI SAYGIYLA ANIYOR, GENÇLİĞİMİZİ KUTLUYORUZ

Kategori Kategori: GÜNDEM | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 462 Okunma | 18.05.2017 22:08:48
ATAMIZI SAYGIYLA ANIYOR, GENÇLİĞİMİZİ KUTLUYORUZ
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün gençliğe armağanı olan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı bugün de coşku ve gururla kutluyoruz. 19 Mayıs 1919, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kurtuluş savaşımızın meşalesini tutuşturduğu, ulusumuzun bağımsızlık yürüyüşünü başlattığı gündür. Milletimiz ve ülkemiz için büyük bir geleceğe doğru atılan ilk adım olmuştur.

19 Mayıs 1919’da başlayan bağımsızlık savaşı zaferle sonuçlanarak, eşsiz bir mücadele sonunda Cumhuriyetimizin temelleri atılmış ve bu kahramanlık destanı 29 Ekim 1923’te Cumhuriyet ile taçlanmıştır.

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD olarak, genç nesillerimizin çok daha iyi olanaklara kavuşması ve dünya gençleriyle rekabet edebilecek donanıma, birikime sahip olabilmeleri için var gücümüzle çalışmaktayız. Lojistik eğitimi alan ve mesleğe giren gençlerimize bu alanda her türlü olanak ve kaynaklarımızı sunarak, gelecekleri için destek olmaya her zaman hazırız.

Bu vesileyle, milletimiz ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutluyor, başta Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı'nın kahramanlarını, şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve gururla anıyoruz.

ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMET ÜRETENLERİ DERNEĞİ-UTİKAD

Puan ver
 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdırılabilir SayfaHaberi Yazdır

Yorum Yazın

İsim:
E-Posta:
Mesaj: KalınİtalikAltçizgiliLink

Onay Kodu:

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

© 2005-2009