Anasayfa
16 Ekim 2018, Sali
11 kategori altında, toplam 12858 haber bulunmaktadır. Bu haberler toplam 19620333 defa okunmuş ve 222 yorum yazılmıştır.

HIZIRREİS DENİZ, DENİZ VE İÇSULAR DÜZENLEME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NE ATANDI

Kategori Kategori: KAMU/MEVZUAT | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 1196 Okunma | 20.09.2016 11:51:21
HIZIRREİS DENİZ, DENİZ VE İÇSULAR DÜZENLEME GENEL MÜDÜRLÜĞÜ'NE ATANDI

Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürlüğü'ne Vekalet eden Hızırreis Deniz, Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğü'ne asaleten atandı.

Bugün Resmi Gazete'de yayınlanan üçlü kararnameyle, sağlık sorunları nedeniyle bir süredir tedevi gören, Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürü Mehdi Gönülalçak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müşavirliği'ne görevlendirilirken, Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürlüğü'ne vekalet eden Hızırreis Deniz, Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğü'ne asaleten atandı.                                                                                                      

Hızırreis Deniz kimdir?     

1963 Trabzon Beşikdüzü doğumlu olan Hızırreis Deniz 1985 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşa ve Gemi Makinaları Mühendisi olarak mezun oldu.

Türkiye Gemi Sanayi Pendik Tersanesi'nde mühendis olarak göreve başlayan Hızırreis Deniz, kontrol Mühendisliği ve danışmanlık yaptıktan sonra, Denizcilik Müsteşarlığı İzmir Bölge Müdürlüğü ve Kıyı Yapıları ve Tersaneler Genel Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

Kaynak: lojiport.com

 

   

Puan ver
 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdırılabilir SayfaHaberi Yazdır

Yorum Yazın

İsim:
E-Posta:
Mesaj: KalınİtalikAltçizgiliLink

Onay Kodu:

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

© 2005-2009