Anasayfa
20 Mart 2019, Çarsamba
11 kategori altında, toplam 12858 haber bulunmaktadır. Bu haberler toplam 20502595 defa okunmuş ve 222 yorum yazılmıştır.

SIBEL GLOBAL LOJISTIK – KURULUŞTAN BU GÜNE 2 YILIN OZETI

Kategori Kategori: ÜYE ŞİRKETLERDEN | Yorumlar 0 Yorum | Okunma 2176 Okunma | 20.12.2013 10:32:28
SIBEL GLOBAL LOJISTIK – KURULUŞTAN BU GÜNE 2 YILIN OZETI
İki kardeşin birlik ve beraberliğinden esinlenerek 2011 yılında açılışını yaptığı Sibel Global Lojistik, kuruluşunun ardından hızlı bir yapılanma ile UTIKAD üyeliği, akabinde R2 belgesi ile sektörde “İran Taşımalarında Uzman” adıyla kendini kanıtladı. Şu anda da Afganistan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan ve Irak parsiyelleriyle büyümeye devam etmekte olan firma, bugün Avrupa’ya çalışan birçok meslektaşımızın, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri yüklerini organize etmiş olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Karayolunda en büyük farkları “AFGANİSTAN”

Şu an hali hazırda Afganistan’a düzenli parsiyel servis yapan firma konumunda olan Sibel Global Lojistik, LUZT Forwarder”ı koruma sigortasıyla, Afganistan’da birçok bölgeyi kapsamakta ve sigortalı taşımacılık yapmanın keyfini yaşıyor ve  Afganistan”ın ihtiyacı olan kuru gıdanın neredeyse %50”sini Türkiye”nin muhtelif şehirlerinden taşımasını gerçekleştirerek, Herat”ta anlaşmalı olduğu acentesinin 10.000 m2lik deposunda depolama hizmeti de veriyor.

Sibel Global Lojistik, 2. Yaşını doldurmadan, IATA Sertifikasına kavuştu!

Sadece karayolunda değil, denizyolu ve havayolunda da ciddi gelişmeler kaydeden Sibel Global Lojistik, daha 2.yaşını doldurmadan IATA Hava Kargo acentesi oldu ve akabinde global networklere üye oldu.  Dubai, Hong Kong, Almanya, Çin, Nijerya, İran, Türkmenistan, Afganistan, en çok sevkiyat yaptığı ülkeler arasında… Sektörel bazda genelde Medikal ve İnşaat Sektöründeki malzemeleri taşıyan Sibel Global Lojistik, dünyanın her yerine zamanında kapı teslim servisi vermenin mutluluğunu yaşıyor.

Puan ver
 | Puan: Henüz oy verilmedi / 0 Oy | Yazdırılabilir SayfaHaberi Yazdır

Yorum Yazın

İsim:
E-Posta:
Mesaj: KalınİtalikAltçizgiliLink

Onay Kodu:

Yorumlar


Henüz Yorum Yazılmamış

© 2005-2009